Z Lípia s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 19 510 | 22 641 | 22 171 | 5 503 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 1 050 | 66 432 |
| Spolu majetok | 5 000 | 19 510 | 22 641 | 23 221 | 71 935 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 134 | 23 586 | 33 099 | 48 738 | 98 904 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -134 | -9 076 | -15 458 | -30 517 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -134 | -8 942 | -6 382 | -15 059 | -1 452 |
| Vlastné imanie spolu | 4 866 | -4 076 | -10 458 | -25 517 | -26 969 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 40 627 | 61 203 | 31 669 | 2 263 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -134 | -8 903 | -6 273 | -14 595 | -1 111 |
| EBITDA | -134 | -8 903 | -6 273 | -14 595 | -1 111 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -134 | -8 942 | -6 382 | -14 719 | -1 112 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -134 | -8 942 | -6 382 | -15 059 | -1 452 |
| Osobné náklady | 134 | 3 157 | 6 541 | 4 936 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Z Lípia s.r.o.
Prehľad
Z Lípia s.r.o. (IČO 53949722) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bošáca. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 263 €, čo je o 92,9 % menej ako rok predtým (31 669 €). Rok 2025 skončil stratou 1 452 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 5 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-26 969 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.