Baustaving DE s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2024
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | — | 1 696 | 11 774 | 106 978 | 155 571 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 349 | -8 915 | 8 574 | 52 619 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 333 | -8 582 | -8 |
| Spolu majetok | 5 000 | 5 721 | 18 950 | 74 472 | 126 510 |
| Záväzky spolu | 0 | 372 | 22 514 | 69 462 | 68 881 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 5 349 | -3 564 | 5 010 | 57 629 |
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Baustaving DE s. r. o.
Prehľad
Baustaving DE s. r. o. (IČO 53955471) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831).
Osoby
Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 155 571 €, čo je o 45,4 % viac ako rok predtým (106 978 €). Od roku 2021 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 351 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2024). Zisk po zdanení za rok 2024 bol 52 619 € (33,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2024 boli 10 823 €. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 126 510 € a vlastné imanie 57 629 € (miera samofinancovania 45,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.