suppyHub s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2024
| 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 5 192 | 5 125 | 16 015 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 8 916 |
| Spolu majetok | 5 192 | 5 125 | 24 931 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 29 | -13 | 24 426 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 164 | 138 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 163 | -26 | -4 633 |
| Vlastné imanie spolu | 5 163 | 5 138 | 505 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 43 770 | 115 860 | 2 690 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 222 | 54 | -4 193 |
| EBITDA | 222 | 54 | -4 193 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 192 | -26 | -4 293 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 163 | -26 | -4 633 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 108 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok8
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: suppyHub s. r. o.
Prehľad
suppyHub s. r. o. (IČO 53966457) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Chorvátsky Grob. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba a príprava krmív pre hospodárske zvieratá (SK NACE 1091).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 10 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 2 690 €, čo je o 97,7 % menej ako rok predtým (115 860 €). Od roku 2022 do roku 2024 tržby klesali v priemere o 75,2 % ročne. Rok 2024 skončil stratou 4 633 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2024 boli 108 €. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 24 931 € a vlastné imanie 505 € (miera samofinancovania 2,0 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2024 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.