TC Enterprises s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 4 950 | 4 950 | 5 240 | 7 256 | 10 399 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 4 950 | 4 950 | 5 240 | 7 256 | 10 399 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 1 005 | 1 005 | 1 607 | 346 | 492 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -1 055 | -1 055 | -1 366 | 1 910 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 055 | 0 | -312 | 3 276 | 2 997 |
| Vlastné imanie spolu | 3 945 | 3 945 | 3 633 | 6 910 | 9 907 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 289 | 3 672 | 17 445 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 055 | 0 | -312 | 3 622 | 3 344 |
| EBITDA | -1 055 | 0 | -312 | 3 622 | 3 344 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 055 | 0 | -312 | 3 622 | 3 344 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 055 | 0 | -312 | 3 276 | 2 997 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TC Enterprises s. r. o.
Prehľad
TC Enterprises s. r. o. (IČO 53969227) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (SK NACE 9623). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 17 445 €, čo je o 375 % viac ako rok predtým (3 672 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 997 € (17,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 399 € a vlastné imanie 9 907 € (miera samofinancovania 95,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.