Bonghemia SK s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2023
| 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 23 303 | 16 140 | 16 981 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 23 303 | 16 140 | 16 981 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 27 638 | 36 198 | 53 771 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -9 335 | -25 057 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -9 335 | -15 723 | -16 733 |
| Vlastné imanie spolu | -4 335 | -20 058 | -36 790 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 3 688 | 8 823 | 14 913 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -9 325 | -15 653 | -16 663 |
| EBITDA | -9 325 | -15 653 | -16 663 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -9 335 | -15 723 | -16 733 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -9 335 | -15 723 | -16 733 |
| Osobné náklady | 0 | 5 824 | 14 649 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Bonghemia SK s.r.o.
Prehľad
Bonghemia SK s.r.o. (IČO 53982410) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 14 913 €, čo je o 69,0 % viac ako rok predtým (8 823 €). Od roku 2021 do roku 2023 tržby rástli v priemere o 101 % ročne. Rok 2023 skončil stratou 16 733 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2023 boli 14 649 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2023 záporné (-36 790 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.