Bolibruch Trans s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 0 | 44 132 | 24 965 | 85 972 | 66 692 | 90 440 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 32 186 | 60 398 | 42 984 | 25 569 | 11 085 |
| Spolu majetok | 0 | 76 318 | 85 363 | 128 956 | 92 261 | 101 525 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 51 990 | 60 788 | 84 451 | 65 046 | 25 733 |
| Základné imanie | 0 | 24 000 | 24 000 | 24 000 | 24 000 | 24 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 328 | 574 | 20 505 | 3 215 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | 328 | 247 | 19 931 | -17 290 | 48 577 |
| Vlastné imanie spolu | 0 | 24 328 | 24 575 | 44 505 | 27 215 | 75 792 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 12 575 | 32 007 | 320 627 | 202 067 | 300 398 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | 525 | 1 884 | 29 124 | -7 342 | 49 244 |
| EBITDA | 0 | 3 455 | 10 673 | 46 538 | 10 072 | 63 728 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | 394 | 291 | 19 931 | -16 330 | 57 459 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | 328 | 247 | 19 931 | -17 290 | 48 577 |
| Osobné náklady | 0 | 5 479 | 17 971 | 55 926 | 30 946 | 44 802 |
| Odpisy | 0 | 2 930 | 8 789 | 17 414 | 17 414 | 14 484 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Bolibruch Trans s. r. o.
Prehľad
Bolibruch Trans s. r. o. (IČO 53984269) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Rabča. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 24 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 300 398 €, čo je o 48,7 % viac ako rok predtým (202 067 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 48 577 € (16,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 44 802 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 101 525 € a vlastné imanie 75 792 € (miera samofinancovania 74,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.