TREVYS service s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 36 878 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 10 792 | 40 109 | 52 644 | 46 942 | 42 528 |
| Neobežný majetok spolu | 7 760 | 5 643 | 3 527 | 1 411 | 0 |
| Spolu majetok | 18 552 | 45 752 | 56 171 | 48 353 | 42 528 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 6 937 | 9 162 | 3 985 | 5 975 | 180 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 6 365 | 24 975 | 3 675 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 615 | 24 975 | 21 961 | 33 203 | 36 848 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 250 | 250 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 11 615 | 36 590 | 52 186 | 42 378 | 42 348 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 18 398 | 46 214 | 47 874 | 49 188 | 46 671 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 796 | 29 427 | 25 928 | 39 164 | 41 042 |
| EBITDA | 8 501 | 31 543 | 28 044 | 41 280 | 42 453 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 7 795 | 29 383 | 25 836 | 39 067 | 40 945 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 615 | 24 975 | 21 961 | 33 203 | 36 848 |
| Osobné náklady | 3 109 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 705 | 2 116 | 2 116 | 2 116 | 1 411 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 6 365 | 43 011 | 36 878 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TREVYS service s. r. o.
Prehľad
TREVYS service s. r. o. (IČO 53984391) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: technické testovanie a analýzy (SK NACE 7120).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 46 671 €, čo je o 5,1 % menej ako rok predtým (49 188 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 26,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 36 848 € (79,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 42 528 € a vlastné imanie 42 348 € (miera samofinancovania 99,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.