AGRICON CZECHIA-SLOVAKIA s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 60 | 239 847 | 682 925 | 497 978 | 406 656 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 701 | 3 192 | 83 859 | 34 078 | 22 608 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -3 701 | -668 | 82 851 | 116 929 |
| Spolu majetok | 3 773 | 183 430 | 414 999 | 335 054 | 537 323 |
| Záväzky spolu | 874 | 168 839 | 245 120 | 192 489 | 372 150 |
| Vlastné imanie spolu | 2 899 | 14 591 | 169 879 | 142 565 | 165 173 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AGRICON CZECHIA-SLOVAKIA s. r. o.
Prehľad
AGRICON CZECHIA-SLOVAKIA s. r. o. (IČO 53993861) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Sereď. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby súvisiace s pestovaním plodín (SK NACE 0161). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 406 656 €, čo je o 18,3 % menej ako rok predtým (497 978 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 807 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 22 608 € (5,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 77 453 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 537 323 € a vlastné imanie 165 173 € (miera samofinancovania 30,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.