KREHLIK s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 161 | 6 568 | 7 090 | 8 627 | 8 434 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 161 | 6 568 | 7 090 | 8 627 | 8 540 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 1 016 | 231 | 360 | -1 986 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 137 | 553 | 1 860 | 3 105 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 161 | 415 | 1 306 | 1 407 | 2 258 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | 163 |
| Vlastné imanie spolu | 5 161 | 5 552 | 6 859 | 8 267 | 10 526 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 5 970 | 21 215 | 20 737 | 13 063 | 11 280 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 161 | 491 | 1 537 | 1 747 | 2 598 |
| EBITDA | 161 | 491 | 1 537 | 1 747 | 2 598 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 161 | 488 | 1 537 | 1 747 | 2 598 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 161 | 415 | 1 306 | 1 407 | 2 258 |
| Osobné náklady | 0 | 189 | 0 | 4 448 | 70 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KREHLIK s.r.o.
Prehľad
KREHLIK s.r.o. (IČO 53994779) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 11 280 €, čo je o 13,6 % menej ako rok predtým (13 063 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 17,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 258 € (20,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 70 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 8 540 € a vlastné imanie 10 526 € (miera samofinancovania 123 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.