TTIC s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 54 186 | 54 151 | 14 067 | 10 383 | 6 269 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 54 186 | 54 151 | 14 067 | 10 383 | 6 269 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 101 847 | 106 916 | 68 988 | 71 059 | 72 553 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -52 661 | -57 766 | -59 921 | -66 017 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -52 661 | -5 104 | -2 155 | -5 755 | -5 267 |
| Vlastné imanie spolu | -47 661 | -52 765 | -54 921 | -60 676 | -66 284 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -50 814 | 0 | 0 | -3 600 | -3 690 |
| EBITDA | -50 814 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -52 661 | -5 104 | -2 155 | -5 755 | -4 927 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -52 661 | -5 104 | -2 155 | -5 755 | -5 267 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 3 600 | 3 690 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: TTIC s. r. o.
Prehľad
TTIC s. r. o. (IČO 53995783) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Púchov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 5 267 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 5 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-66 284 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.