b&b KOŠICE s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 36 110 | 73 791 | 120 778 | 104 582 | 67 089 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 36 110 | 73 791 | 120 778 | 104 582 | 67 089 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 25 746 | 51 589 | 88 311 | 65 387 | 21 181 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 5 096 | 16 702 | 26 967 | 33 695 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 364 | 11 838 | 10 265 | 6 728 | 6 713 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 268 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 10 364 | 22 202 | 32 467 | 39 195 | 45 908 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 39 355 | 34 661 | 32 822 | 14 500 | 30 266 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 6 355 | 16 361 | 12 822 | 8 000 | 7 549 |
| EBITDA | 6 355 | 16 361 | 12 822 | 8 000 | 7 549 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 6 310 | 13 927 | 12 076 | 7 916 | 7 459 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 364 | 11 838 | 10 265 | 6 728 | 6 713 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: b&b KOŠICE s.r.o.
Prehľad
b&b KOŠICE s.r.o. (IČO 53996593) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 30 266 €, čo je o 109 % viac ako rok predtým (14 500 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 6,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 713 € (22,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 67 089 € a vlastné imanie 45 908 € (miera samofinancovania 68,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.