LesRez, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 8 262 | 11 559 | 11 850 | 22 417 | 18 685 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 13 122 | 9 084 | 15 825 |
| Spolu majetok | 8 262 | 11 559 | 24 972 | 31 501 | 34 510 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 2 443 | 4 212 | 16 417 | 20 349 | 14 140 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 820 | 2 270 | 3 419 | 5 887 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 819 | 1 527 | 1 209 | 2 596 | 9 216 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 76 | 137 | 267 |
| Vlastné imanie spolu | 5 819 | 7 347 | 8 555 | 11 152 | 20 370 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 15 222 | 42 532 | 59 468 | 59 492 | 69 108 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 003 | 1 895 | 1 856 | 3 652 | 10 513 |
| EBITDA | 1 003 | 1 895 | 4 884 | 7 690 | 15 351 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 964 | 1 800 | 1 720 | 3 556 | 10 400 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 819 | 1 527 | 1 209 | 2 596 | 9 216 |
| Osobné náklady | 537 | 1 618 | 1 611 | 1 487 | 1 622 |
| Odpisy | 0 | 0 | 3 028 | 4 038 | 4 838 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: LesRez, s. r. o.
Prehľad
LesRez, s. r. o. (IČO 53998031) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Rokycany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby poskytované v lesníctve (SK NACE 0240). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 69 108 €, čo je o 16,2 % viac ako rok predtým (59 492 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 46,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 216 € (13,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 622 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 34 510 € a vlastné imanie 20 370 € (miera samofinancovania 59,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.