MÁRIA BUJNOVÁ, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 462 | 41 372 | 57 155 | 36 734 | 37 874 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 462 | 41 372 | 57 155 | 36 734 | 37 874 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 69 | 22 278 | 29 251 | 23 538 | 3 321 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 373 | 13 593 | 373 | 7 696 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 393 | 13 701 | 8 811 | 7 323 | 21 357 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 20 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 393 | 19 094 | 27 904 | 13 196 | 34 553 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 800 | 51 698 | 45 750 | 44 785 | 64 141 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 462 | 17 359 | 10 462 | 8 957 | 23 827 |
| EBITDA | 462 | 17 359 | 10 462 | 8 957 | 23 827 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 462 | 17 343 | 10 366 | 8 861 | 23 731 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 393 | 13 701 | 8 811 | 7 323 | 21 357 |
| Osobné náklady | 0 | 8 150 | 5 653 | 6 237 | 6 741 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 22 031 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: MÁRIA BUJNOVÁ, s.r.o.
Prehľad
MÁRIA BUJNOVÁ, s.r.o. (IČO 54071828) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Ješkova Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 64 141 €, čo je o 43,2 % viac ako rok predtým (44 785 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 199 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 21 357 € (33,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 741 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 37 874 € a vlastné imanie 34 553 € (miera samofinancovania 91,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.