PETHAR s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2024
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | — | 26 009 | 36 246 | 34 754 | 42 198 |
| Neobežný majetok spolu | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | — | 26 009 | 36 246 | 34 754 | 42 198 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 21 500 | 30 594 | 27 459 | 31 130 |
| Základné imanie | 0 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -491 | 595 | 2 156 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | -491 | 1 143 | 1 643 | 3 772 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 57 | 140 |
| Vlastné imanie spolu | 0 | 4 509 | 5 652 | 7 295 | 11 068 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 60 000 | 138 319 | 152 645 | 120 377 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | -491 | 1 382 | 2 015 | 4 776 |
| EBITDA | — | -491 | 1 382 | 2 015 | 4 776 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | -491 | 1 382 | 2 015 | 4 776 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | -491 | 1 143 | 1 643 | 3 772 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PETHAR s. r. o.
Prehľad
PETHAR s. r. o. (IČO 54080151) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 120 377 €, čo je o 21,1 % menej ako rok predtým (152 645 €). Od roku 2021 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 26,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2024 bol 3 772 € (3,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 42 198 € a vlastné imanie 11 068 € (miera samofinancovania 26,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.