DomiAdore s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 4 700 | 5 213 | 4 907 | 5 354 | 8 102 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 4 700 | 5 213 | 4 907 | 5 354 | 8 102 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 29 | 473 | 149 | 802 | 521 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -330 | -259 | -242 | -449 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -329 | 70 | 17 | -206 | 3 030 |
| Vlastné imanie spolu | 4 671 | 4 740 | 4 758 | 4 552 | 7 581 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 10 463 | 9 903 | 7 663 | 11 158 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -329 | 99 | 64 | 186 | 3 396 |
| EBITDA | -329 | 99 | 64 | 186 | 3 396 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -329 | 90 | 28 | 134 | 3 375 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -329 | 70 | 17 | -206 | 3 030 |
| Osobné náklady | 29 | 811 | 811 | 811 | 811 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DomiAdore s.r.o.
Prehľad
DomiAdore s.r.o. (IČO 54097819) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: skrášľovacie a iné kozmetické služby (SK NACE 9622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 11 158 €, čo je o 45,6 % viac ako rok predtým (7 663 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 030 € (27,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 811 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 8 102 € a vlastné imanie 7 581 € (miera samofinancovania 93,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.