Ekoma rezort, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 9 076 | 182 777 | 286 628 | 307 948 | 346 136 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 18 604 | 34 391 | 36 429 | 26 257 |
| Spolu majetok | 9 076 | 201 381 | 321 227 | 344 377 | 372 393 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 1 136 | 70 139 | 116 482 | 119 481 | 124 596 |
| Základné imanie | 1 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 6 440 | 118 018 | 193 086 | 215 177 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 440 | 111 602 | 75 067 | 21 690 | 24 040 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 7 940 | 123 542 | 198 585 | 220 276 | 244 717 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 7 772 | 422 405 | 730 589 | 556 507 | 537 086 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 576 | 141 757 | 99 036 | 34 795 | 45 705 |
| EBITDA | 7 576 | 142 153 | 102 940 | 43 592 | 55 877 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 7 576 | 141 268 | 95 118 | 27 464 | 34 848 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 440 | 111 602 | 75 067 | 21 690 | 24 040 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 396 | 3 904 | 8 797 | 10 172 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Ekoma rezort, s.r.o.
Prehľad
Ekoma rezort, s.r.o. (IČO 54103622) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Zvolen. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 537 086 €, čo je o 3,5 % menej ako rok predtým (556 507 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 188 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 24 040 € (4,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 372 393 € a vlastné imanie 244 717 € (miera samofinancovania 65,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.