RICCI Real Plus, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 4 413 | 10 830 | 10 393 | 11 691 | 34 019 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 4 413 | 10 830 | 10 393 | 11 691 | 34 019 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 1 194 | 3 719 | 1 778 | 994 | 2 555 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -1 781 | 2 111 | 3 615 | 5 697 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 781 | 3 892 | 1 504 | 2 082 | 20 767 |
| Vlastné imanie spolu | 3 219 | 7 111 | 8 615 | 10 697 | 31 464 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 200 | 39 568 | 8 680 | 16 375 | 43 330 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 781 | 4 634 | 1 890 | 2 581 | 23 190 |
| EBITDA | -1 781 | 4 634 | 1 890 | 2 581 | 23 190 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 781 | 4 550 | 1 828 | 2 450 | 23 074 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 781 | 3 892 | 1 504 | 2 082 | 20 767 |
| Osobné náklady | 0 | 600 | 343 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: RICCI Real Plus, s.r.o.
Prehľad
RICCI Real Plus, s.r.o. (IČO 54107229) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Sever. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 43 330 €, čo je o 165 % viac ako rok predtým (16 375 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 284 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 20 767 € (47,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 34 019 € a vlastné imanie 31 464 € (miera samofinancovania 92,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.