Project Samson s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 39 775 € (33 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 772 | 29 091 | 79 223 | 134 638 | 92 425 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 7 328 | 5 186 | 3 044 | 3 044 |
| Spolu majetok | 5 772 | 36 419 | 84 409 | 137 682 | 95 469 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 1 000 | 4 761 | 12 974 | 10 676 | 6 433 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 26 159 | 65 934 | 81 731 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -228 | 26 658 | 39 776 | 55 572 | 1 805 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 4 772 | 31 658 | 71 435 | 127 006 | 89 036 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 310 | 46 198 | 98 133 | 168 599 | 108 306 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -228 | 31 438 | 50 551 | 71 880 | 2 886 |
| EBITDA | -228 | 32 679 | 52 693 | 74 022 | 2 886 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -228 | 31 390 | 50 448 | 71 595 | 2 765 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -228 | 26 658 | 39 776 | 55 572 | 1 805 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 2 973 | 3 148 | 2 702 |
| Odpisy | 0 | 1 241 | 2 142 | 2 142 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 39 775 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Project Samson s. r. o.
Prehľad
Project Samson s. r. o. (IČO 54108616) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Lipany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 108 306 €, čo je o 35,8 % menej ako rok predtým (168 599 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 332 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 805 € (1,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 702 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 95 469 € a vlastné imanie 89 036 € (miera samofinancovania 93,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.