BENU SK 147, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2026Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2026
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 183 034 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | -1 440 | -1 524 | -1 828 | -90 476 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -1 440 | -2 965 | -4 793 |
| Spolu majetok | 5 000 | 3 560 | 2 036 | 49 597 | 399 579 |
| Záväzky spolu | 0 | 0 | 0 | 390 | 236 848 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 3 560 | 2 036 | 49 207 | 162 731 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2026 Úč POD · 12 str.
- 2026 Úč POD
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: BENU SK 147, s.r.o.
Prehľad
BENU SK 147, s.r.o. (IČO 54111854) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2026 boli 183 034 €. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2026). Rok 2026 skončil stratou 90 476 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2026 boli 58 739 €. Ku koncu roka 2026 mala spoločnosť aktíva 399 579 € a vlastné imanie 162 731 € (miera samofinancovania 40,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.