fordibach s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 3 013 € (4 % z rozdeliteľného zisku).
Okrem toho sa vlastné imanie znížilo o 36 987 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 2 700 | 4 056 810 | 3 943 442 | 4 950 856 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -140 | -105 111 | 99 740 | 90 624 | 314 376 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -140 | -105 251 | -10 498 | 77 113 |
| Spolu majetok | 79 994 | 49 305 | 255 948 | 320 688 | 677 693 |
| Záväzky spolu | 134 | 34 556 | 141 459 | 115 575 | 198 204 |
| Vlastné imanie spolu | 79 860 | 14 749 | 114 489 | 205 113 | 479 489 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 3 013 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: fordibach s.r.o.
Prehľad
fordibach s.r.o. (IČO 54115060) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Hrubá Borša. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 80 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 4 950 856 €, čo je o 25,5 % viac ako rok predtým (3 943 442 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 314 376 € (6,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 577 393 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 677 693 € a vlastné imanie 479 489 € (miera samofinancovania 70,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.