ŠUMIAC POKOŠOVCI, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 20 265 € (35 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 80 135 | 73 180 | 89 932 | 81 785 | 183 276 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 48 898 | 35 859 | 22 819 |
| Spolu majetok | 80 135 | 73 180 | 138 830 | 117 644 | 206 095 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 70 797 | 51 358 | 94 957 | 54 102 | 121 591 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 4 338 | 16 822 | 38 873 | 38 277 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 338 | 12 484 | 22 051 | 19 669 | 41 227 |
| Vlastné imanie spolu | 9 338 | 21 822 | 43 873 | 63 542 | 84 504 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 110 928 | 340 761 | 420 452 | 516 080 | 735 613 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 617 | 16 509 | 29 071 | 31 990 | 60 648 |
| EBITDA | 5 617 | 16 509 | 32 331 | 45 030 | 73 688 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 5 578 | 16 362 | 28 307 | 26 076 | 53 485 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 338 | 12 484 | 22 051 | 19 669 | 41 227 |
| Osobné náklady | 467 | 6 125 | 17 963 | 11 560 | 10 018 |
| Odpisy | 0 | 0 | 3 260 | 13 040 | 13 040 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 20 265 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Zhrnutie: ŠUMIAC POKOŠOVCI, s.r.o.
Prehľad
ŠUMIAC POKOŠOVCI, s.r.o. (IČO 54115680) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Šumiac. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: generálne čistenie budov (SK NACE 8121). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 735 613 €, čo je o 42,5 % viac ako rok predtým (516 080 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 60,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 41 227 € (5,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 10 018 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 206 095 € a vlastné imanie 84 504 € (miera samofinancovania 41,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.