Lesné škôlky Roško s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 121 203 | 318 946 | 414 633 | 489 456 | 541 815 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 26 435 | 46 551 | 68 602 | 40 007 |
| Spolu majetok | 121 203 | 345 381 | 461 184 | 558 058 | 581 822 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 72 002 | 54 611 | 9 096 | 22 835 | 3 343 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 44 201 | 273 693 | 426 943 | 505 922 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 44 201 | 241 569 | 161 317 | 83 135 | 43 255 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 12 078 | 20 145 | 24 302 |
| Vlastné imanie spolu | 49 201 | 290 770 | 452 088 | 535 223 | 578 479 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 317 866 | 855 201 | 666 676 | 421 432 | 323 283 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 55 999 | 306 725 | 204 942 | 105 806 | 55 547 |
| EBITDA | 55 999 | 313 681 | 218 149 | 131 422 | 84 142 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 55 951 | 306 388 | 204 708 | 105 610 | 55 371 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 44 201 | 241 569 | 161 317 | 83 135 | 43 255 |
| Osobné náklady | 0 | 13 319 | 24 396 | 7 146 | 0 |
| Odpisy | 0 | 6 956 | 13 207 | 25 616 | 28 595 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Lesné škôlky Roško s. r. o.
Prehľad
Lesné škôlky Roško s. r. o. (IČO 54115841) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Belá nad Cirochou. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby poskytované v lesníctve (SK NACE 0240).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 323 283 €, čo je o 23,3 % menej ako rok predtým (421 432 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 43 255 € (13,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 581 822 € a vlastné imanie 578 479 € (miera samofinancovania 99,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.