RimsKingdom, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 1 217 | 10 333 | 1 983 | 3 479 | 20 404 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 8 116 | 7 397 |
| Spolu majetok | 1 217 | 10 868 | 2 042 | 11 664 | 28 057 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 10 589 | 2 052 | 12 400 | 428 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -3 783 | -4 721 | -5 010 | -5 736 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 783 | -938 | -289 | -726 | 1 365 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | 27 000 |
| Vlastné imanie spolu | 1 217 | 279 | -10 | -736 | 27 629 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 815 | 18 048 | 14 202 | 9 814 | 37 198 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 783 | -572 | -133 | -11 | 2 746 |
| EBITDA | -3 783 | -572 | -133 | 2 694 | 5 494 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 783 | -938 | -289 | -386 | 1 705 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 783 | -938 | -289 | -726 | 1 365 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 2 705 | 2 748 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD
- 2021 Úč POD · 12 str.
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: RimsKingdom, s. r. o.
Prehľad
RimsKingdom, s. r. o. (IČO 54119120) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bučany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 37 198 €, čo je o 279 % viac ako rok predtým (9 814 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 90,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 365 € (3,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 28 057 € a vlastné imanie 27 629 € (miera samofinancovania 98,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.