e-Lab s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 10 075 | 62 609 | 98 781 | 121 355 | 90 580 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 55 340 | 44 835 | 0 | 30 000 |
| Spolu majetok | 10 075 | 117 949 | 143 616 | 121 355 | 120 580 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 5 075 | 112 887 | 130 205 | 144 848 | 142 762 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 62 | 8 411 | -28 492 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | 62 | 8 349 | -36 904 | 1 310 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 5 062 | 13 411 | -23 493 | -22 182 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 32 650 | 85 774 | 130 402 | 122 757 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | 1 583 | 12 910 | -34 503 | 4 005 |
| EBITDA | 0 | 8 349 | 23 414 | -31 915 | 6 005 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | 220 | 11 019 | -35 944 | 2 270 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | 62 | 8 349 | -36 904 | 1 310 |
| Osobné náklady | 0 | 4 754 | 23 816 | 40 529 | 60 904 |
| Odpisy | 0 | 6 766 | 10 504 | 2 588 | 2 000 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: e-Lab s. r. o.
Prehľad
e-Lab s. r. o. (IČO 54122376) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Karlova Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba lekárskych a dentálnych nástrojov a potrieb (SK NACE 3250). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 122 757 €, čo je o 5,9 % menej ako rok predtým (130 402 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 310 € (1,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 60 904 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-22 182 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.