FENJI Slovakia s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 10 097 | 39 213 | 33 845 | 39 230 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | -1 773 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 10 097 | 37 440 | 33 845 | 39 230 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 5 015 | 32 037 | 30 163 | 24 725 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 78 | 378 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 0 | 81 | 320 | -1 721 | 9 480 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 5 | 25 | 25 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 5 082 | 5 403 | 3 682 | 14 505 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 29 100 | 74 146 | 48 796 | 58 567 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | 96 | 405 | -730 | 10 556 |
| EBITDA | 0 | 96 | 2 178 | 1 338 | 10 556 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 0 | 96 | 405 | -730 | 10 535 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 0 | 81 | 320 | -1 721 | 9 480 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 306 |
| Odpisy | 0 | 0 | 1 773 | 2 068 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: FENJI Slovakia s. r. o.
Prehľad
FENJI Slovakia s. r. o. (IČO 54122929) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Púchov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba surového železa, ocele a ferozliatin (SK NACE 2410). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 58 567 €, čo je o 20,0 % viac ako rok predtým (48 796 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 480 € (16,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 306 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 39 230 € a vlastné imanie 14 505 € (miera samofinancovania 37,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.