MEDIBECK s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Vlastné imanie sa znížilo o 39 000 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 6 465 | 9 641 | 11 456 | 61 191 | 64 141 |
| Neobežný majetok spolu | 26 690 | 19 727 | 12 765 | 5 802 | 0 |
| Spolu majetok | 33 155 | 29 368 | 24 221 | 66 993 | 64 141 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 29 000 | 26 000 | 21 200 | 22 457 | 54 431 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -845 | -1 632 | -1 979 | -264 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -845 | -787 | -347 | 1 715 | 4 174 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 39 800 | 800 |
| Vlastné imanie spolu | 4 155 | 3 368 | 3 021 | 44 536 | 9 710 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 500 | 0 | 0 | 49 735 | 49 300 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -845 | -773 | -257 | 2 151 | 4 734 |
| EBITDA | 315 | 6 189 | 6 705 | 9 113 | 10 536 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -845 | -787 | -347 | 2 055 | 4 637 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -845 | -787 | -347 | 1 715 | 4 174 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 1 160 | 6 962 | 6 962 | 6 962 | 5 802 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MEDIBECK s.r.o.
Prehľad
MEDIBECK s.r.o. (IČO 54131308) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sociálna práca bez ubytovania pre staršie osoby alebo osoby so zdravotným postihnutím (SK NACE 8810).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 49 300 €, čo je o 0,9 % menej ako rok predtým (49 735 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 111 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 174 € (8,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 64 141 € a vlastné imanie 9 710 € (miera samofinancovania 15,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.