SOFKA s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 940 | 2 548 | 2 115 | 1 933 | 8 944 |
| Neobežný majetok spolu | 26 195 | 19 507 | 12 819 | 6 131 | 0 |
| Spolu majetok | 32 135 | 22 055 | 14 934 | 8 064 | 8 944 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 27 124 | 21 178 | 18 167 | 15 740 | 14 990 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 12 | -4 123 | -8 234 | -12 676 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 11 | -4 135 | -4 110 | -4 442 | 1 630 |
| Vlastné imanie spolu | 5 011 | 877 | -3 233 | -7 676 | -6 046 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 030 | 7 635 | 8 096 | 10 390 | 14 069 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 22 | -4 119 | -4 014 | -4 004 | 2 072 |
| EBITDA | 579 | 2 569 | 2 674 | 2 684 | 8 203 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 22 | -4 135 | -4 110 | -4 102 | 1 970 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 11 | -4 135 | -4 110 | -4 442 | 1 630 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 557 | 6 688 | 6 688 | 6 688 | 6 131 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SOFKA s. r. o.
Prehľad
SOFKA s. r. o. (IČO 54131367) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Liptovský Mikuláš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 14 069 €, čo je o 35,4 % viac ako rok predtým (10 390 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 62,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 630 € (11,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-6 046 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.