EMSA+ s. r. o.Aktívna

IČO 54136601Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2021Martin

Finančný prehľad

38 900 €+1 556,7%
Tržby 2025
+125,9%
Priemerný ročný rast 2021–2025
020 tis.40 tis.60 tis.80 tis.20212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu7 70618 88516 33815 15587 529
Neobežný majetok spolu0000267 441
Spolu majetok7 70618 88516 33815 155354 970
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu1 9858 2455 6742 882340 616
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov07215 6405 6647 273
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)7214 919241 6092 081
Vlastné imanie spolu5 72110 64010 66412 27314 354
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)1 49347 93868 9572 34838 900
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti8485 8441 0502 1452 515
EBITDA8485 8441 0502 1454 698
Výsledok hospodárenia pred zdanením8485 7871511 9422 421
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie7214 919241 6092 081
Osobné náklady2598 7419 74600
Odpisy00002 183
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: EMSA+ s. r. o.

Prehľad

EMSA+ s. r. o. (IČO 54136601) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Martin. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611).

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 38 900 €, čo je o 1 557 % viac ako rok predtým (2 348 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 126 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 081 € (5,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 354 970 € a vlastné imanie 14 354 € (miera samofinancovania 4,0 %).

Na čo upozorniť

Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

EMSA+ s. r. o. – IČO 54136601 — icoprofil.sk