Stavebná firma Renováta s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 7 019 | 734 | 1 359 | 3 181 | 1 100 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 7 019 | 734 | 1 359 | 3 181 | 1 100 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 10 585 | 2 474 | 5 560 | 9 980 | 9 495 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -8 566 | -6 922 | -9 384 | -11 983 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -8 566 | 1 826 | -2 462 | -2 598 | -1 595 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 183 | 183 | 183 |
| Vlastné imanie spolu | -3 566 | -1 740 | -4 201 | -6 799 | -8 395 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 19 264 | 34 040 | 12 862 | 33 710 | 57 314 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -8 556 | 2 087 | -2 179 | -2 078 | -451 |
| EBITDA | -8 556 | 2 087 | -2 179 | -2 078 | -451 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -8 566 | 2 000 | -2 462 | -2 258 | -635 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -8 566 | 1 826 | -2 462 | -2 598 | -1 595 |
| Osobné náklady | 119 | 868 | 906 | 566 | 909 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Stavebná firma Renováta s. r. o.
Prehľad
Stavebná firma Renováta s. r. o. (IČO 54137179) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Selce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 57 314 €, čo je o 70,0 % viac ako rok predtým (33 710 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 31,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Rok 2025 skončil stratou 1 595 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 909 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-8 395 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.