renta-rent, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 099 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 395 | 65 229 | 84 138 | 112 882 | 116 354 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 320 | 7 793 | 5 054 | 2 099 | 2 149 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -1 320 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 7 245 | 20 498 | 31 287 | 26 043 | 24 429 |
| Záväzky spolu | 3 565 | 9 025 | 20 733 | 18 444 | 16 780 |
| Vlastné imanie spolu | 3 680 | 11 473 | 10 554 | 7 599 | 7 649 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 5 973 | 5 054 | 2 099 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: renta-rent, s.r.o.
Prehľad
renta-rent, s.r.o. (IČO 54137934) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Západ. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a lízing rekreačných a športových potrieb (SK NACE 7721). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 116 354 €, čo je o 3,1 % viac ako rok predtým (112 882 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 202 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 149 € (1,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 19 907 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 24 429 € a vlastné imanie 7 649 € (miera samofinancovania 31,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.