Havanna Club, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2024
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 11 670 | 26 | 5 171 | 14 541 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 115 657 | 26 595 | 0 |
| Spolu majetok | 11 670 | 115 683 | 31 766 | 14 541 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 5 612 | 103 317 | 17 225 | 340 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 1 058 | 7 366 | 9 541 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 058 | 6 308 | 2 175 | -340 |
| Vlastné imanie spolu | 6 058 | 12 366 | 14 541 | 14 201 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 14 000 | 46 620 | 49 725 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 245 | 9 342 | 8 347 | 0 |
| EBITDA | 1 245 | 19 275 | 32 097 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 245 | 7 816 | 2 636 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 058 | 6 308 | 2 175 | -340 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 9 933 | 23 750 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Havanna Club, s. r. o.
Prehľad
Havanna Club, s. r. o. (IČO 54140099) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2024 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2024 skončil stratou 340 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 14 541 € a vlastné imanie 14 201 € (miera samofinancovania 97,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.