TELCO IT s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 28 987 | 77 099 | 138 485 | 229 516 | 328 870 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 9 160 | 15 371 | 26 742 | 21 588 | 98 947 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 15 371 | 42 115 | 63 701 |
| Spolu majetok | 16 311 | 26 023 | 60 528 | 173 905 | 189 945 |
| Záväzky spolu | 2 151 | 5 152 | 12 915 | 104 702 | 21 797 |
| Vlastné imanie spolu | 14 160 | 20 871 | 47 613 | 69 203 | 168 148 |
| Vypočítané dividendy | — | 8 660 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Zhrnutie: TELCO IT s. r. o.
Prehľad
TELCO IT s. r. o. (IČO 54141214) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Brunovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 328 870 €, čo je o 43,3 % viac ako rok predtým (229 516 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 83,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 98 947 € (30,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 547 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 189 945 € a vlastné imanie 168 148 € (miera samofinancovania 88,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.