ZÓNA BARBERCLUB s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 8 888 | 4 690 | 25 981 | 38 476 | 37 473 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 8 888 | 4 690 | 25 981 | 38 476 | 37 473 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 6 458 | 4 311 | 7 594 | 7 976 | 8 807 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -2 570 | -8 621 | 9 387 | 21 500 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 570 | -6 051 | 18 008 | 12 113 | -1 834 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 4 000 | 4 000 | 4 000 | 4 000 |
| Vlastné imanie spolu | 2 430 | 379 | 18 387 | 30 500 | 28 666 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 25 570 | 49 080 | 38 102 | 46 976 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 570 | -6 013 | 19 996 | 14 530 | -1 266 |
| EBITDA | -2 570 | -6 013 | 19 996 | 14 530 | -1 266 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 570 | -6 051 | 19 664 | 14 254 | -1 494 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 570 | -6 051 | 18 008 | 12 113 | -1 834 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 681 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ZÓNA BARBERCLUB s.r.o.
Prehľad
ZÓNA BARBERCLUB s.r.o. (IČO 54144949) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Selce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: kadernícke a holičské služby (SK NACE 9621). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 46 976 €, čo je o 23,3 % viac ako rok predtým (38 102 €). Rok 2025 skončil stratou 1 834 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 24 681 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 37 473 € a vlastné imanie 28 666 € (miera samofinancovania 76,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.