AB Development, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 33 227 | 13 671 | 19 238 | 947 727 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 79 200 | 145 055 | 194 370 |
| Spolu majetok | 33 227 | 92 871 | 164 293 | 1 142 097 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 3 897 | 3 725 | 74 163 | 87 483 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 1 000 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 244 | 24 330 | 24 330 | 39 841 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 22 086 | 12 254 | 13 238 | 14 773 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 47 562 | 47 562 | — |
| Vlastné imanie spolu | 29 330 | 89 146 | 90 130 | 1 054 614 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 30 415 | 310 000 | 415 196 | 998 258 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 25 990 | 15 511 | 21 336 | 27 197 |
| EBITDA | 25 990 | 41 911 | 46 351 | 58 738 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 25 983 | 15 511 | 16 756 | 18 697 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 22 086 | 12 254 | 13 238 | 14 773 |
| Osobné náklady | 2 378 | 6 200 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 26 400 | 25 015 | 31 541 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 12 254 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: AB Development, s.r.o.
Prehľad
AB Development, s.r.o. (IČO 54145899) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 1 000 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 998 258 €, čo je o 140 % viac ako rok predtým (415 196 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 220 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 14 773 € (1,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 142 097 € a vlastné imanie 1 054 614 € (miera samofinancovania 92,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.