SaunyOrava, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 140 | 9 981 | 13 428 | 25 745 | 9 741 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 733 | 14 462 | 1 854 | 35 270 |
| Spolu majetok | 5 140 | 10 714 | 27 890 | 27 599 | 45 011 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 21 | 6 204 | 18 040 | 7 318 | 39 035 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 119 | -490 | 4 850 | 15 281 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 119 | -609 | 5 340 | 10 431 | -14 305 |
| Vlastné imanie spolu | 5 119 | 4 510 | 9 850 | 20 281 | 5 976 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 140 | 9 201 | 30 270 | 43 538 | 34 087 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 140 | -596 | 6 328 | 13 913 | -12 864 |
| EBITDA | 140 | -529 | 7 176 | 15 854 | -8 640 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 140 | -609 | 6 210 | 13 756 | -13 965 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 119 | -609 | 5 340 | 10 431 | -14 305 |
| Osobné náklady | 0 | 402 | 1 610 | 1 622 | 1 622 |
| Odpisy | 0 | 67 | 848 | 1 941 | 4 224 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SaunyOrava, s. r. o.
Prehľad
SaunyOrava, s. r. o. (IČO 54148553) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Dolný Kubín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: generálne čistenie budov (SK NACE 8121). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 34 087 €, čo je o 21,7 % menej ako rok predtým (43 538 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 295 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 14 305 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 622 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 45 011 € a vlastné imanie 5 976 € (miera samofinancovania 13,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.