KODY AUTO s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 65 224 | 120 804 | 121 510 | 138 168 | 134 905 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 50 691 | 46 004 | 34 211 | 31 970 |
| Spolu majetok | 65 224 | 171 692 | 168 039 | 172 904 | 167 282 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 60 228 | 167 756 | 164 345 | 173 970 | 182 025 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -4 | -1 064 | -1 306 | -6 066 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -4 | -1 060 | -242 | -4 760 | -13 677 |
| Vlastné imanie spolu | 4 996 | 3 936 | 3 694 | -1 066 | -14 743 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 335 729 | 238 854 | 106 448 | 155 298 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 22 | -707 | -86 | -2 801 | -11 985 |
| EBITDA | 22 | 3 981 | 4 602 | 9 325 | 2 262 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -4 | -1 060 | -242 | -3 800 | -12 717 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -4 | -1 060 | -242 | -4 760 | -13 677 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 4 688 | 4 688 | 12 126 | 14 247 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KODY AUTO s. r. o.
Prehľad
KODY AUTO s. r. o. (IČO 54151244) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Levice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 155 298 €, čo je o 45,9 % viac ako rok predtým (106 448 €). Rok 2025 skončil stratou 13 677 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 5 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-14 743 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.