Bmove Slovakia s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 10 141 €.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | — | 7 518 | 45 426 | 97 235 | 96 518 | 110 284 |
| Neobežný majetok spolu | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | — | 7 518 | 45 426 | 97 235 | 96 518 | 110 284 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 13 093 | 60 849 | 113 569 | 97 940 | 119 920 |
| Základné imanie | 0 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -10 575 | -20 422 | -21 334 | -16 563 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | -10 575 | -9 848 | -912 | 14 912 | 1 927 |
| Vlastné imanie spolu | 0 | -5 575 | -15 423 | -16 334 | -1 422 | -9 636 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 0 | 13 816 | 35 975 | 51 237 | 48 484 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | -10 607 | -8 381 | 8 069 | 18 478 | 12 922 |
| EBITDA | — | -10 607 | -8 381 | 8 069 | 18 478 | 12 922 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | -10 575 | -9 848 | -862 | 15 872 | 2 267 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | -10 575 | -9 848 | -912 | 14 912 | 1 927 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 | 10 141 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Bmove Slovakia s.r.o.
Prehľad
Bmove Slovakia s.r.o. (IČO 54155029) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 48 484 €, čo je o 5,4 % menej ako rok predtým (51 237 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 927 € (4,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-9 636 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.