VYPIC A ŽIC, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 4 993 | 14 827 | 38 364 | 35 519 | 34 098 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 5 833 | 2 383 | 633 | -1 117 |
| Spolu majetok | 4 993 | 20 660 | 40 747 | 36 152 | 32 981 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 155 | 1 521 | 14 245 | 5 975 | 495 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -162 | 14 140 | 21 502 | 25 178 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -162 | 14 301 | 7 362 | 3 675 | 2 308 |
| Vlastné imanie spolu | 4 838 | 19 139 | 26 502 | 30 177 | 32 486 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 32 514 | 30 397 | 34 906 | 20 069 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -162 | 16 911 | 8 778 | 4 323 | 2 648 |
| EBITDA | -162 | 19 778 | 10 528 | 6 073 | 4 398 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -162 | 16 825 | 8 661 | 4 323 | 2 648 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -162 | 14 301 | 7 362 | 3 675 | 2 308 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 2 700 | 0 |
| Odpisy | 0 | 2 867 | 1 750 | 1 750 | 1 750 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: VYPIC A ŽIC, s.r.o.
Prehľad
VYPIC A ŽIC, s.r.o. (IČO 54157960) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bardejov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (SK NACE 1628).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 20 069 €, čo je o 42,5 % menej ako rok predtým (34 906 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 308 € (11,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 32 981 € a vlastné imanie 32 486 € (miera samofinancovania 98,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.