PMO One, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 2 687 | 9 840 | 16 744 | 12 408 | 33 579 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 20 297 | 14 208 | 8 119 | 29 082 |
| Spolu majetok | 2 687 | 30 137 | 30 952 | 20 527 | 62 661 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 1 306 | 27 804 | 28 417 | 19 128 | 38 516 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -3 619 | -2 667 | -2 466 | -3 659 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 619 | 952 | 202 | -1 135 | 22 746 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | 58 |
| Vlastné imanie spolu | 1 381 | 2 333 | 2 535 | 1 399 | 24 145 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 215 | 7 980 | 10 430 | 9 630 | 49 783 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 609 | 1 062 | 389 | -639 | 24 601 |
| EBITDA | -3 609 | 5 121 | 6 478 | 5 450 | 36 100 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 619 | 1 029 | 237 | -795 | 24 453 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 619 | 952 | 202 | -1 135 | 22 746 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 865 |
| Odpisy | 0 | 4 059 | 6 089 | 6 089 | 11 499 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: PMO One, s. r. o.
Prehľad
PMO One, s. r. o. (IČO 54162262) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Turie. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 49 783 €, čo je o 417 % viac ako rok predtým (9 630 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 290 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 22 746 € (45,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 865 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 62 661 € a vlastné imanie 24 145 € (miera samofinancovania 38,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.