B.M.P.A. s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 27 019 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 4 295 | 45 476 | 91 891 | 76 160 | 97 594 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 7 396 | 55 519 | 81 265 | 57 296 |
| Spolu majetok | 4 295 | 52 872 | 147 410 | 157 425 | 154 890 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 2 508 | 26 571 | 104 652 | 125 331 | 124 538 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -3 213 | 13 774 | 13 241 | 75 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 213 | 24 514 | 23 984 | 13 853 | 25 277 |
| Vlastné imanie spolu | 1 787 | 26 301 | 42 758 | 32 094 | 30 352 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 416 977 | 502 582 | 534 369 | 570 068 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 213 | 34 894 | 39 311 | 33 603 | 51 722 |
| EBITDA | -3 213 | 35 272 | 45 769 | 51 257 | 77 592 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 213 | 30 740 | 31 035 | 18 468 | 33 083 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 213 | 24 514 | 23 984 | 13 853 | 25 277 |
| Osobné náklady | 2 007 | 79 885 | 131 357 | 148 388 | 169 483 |
| Odpisy | 0 | 378 | 6 458 | 17 654 | 25 870 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 7 527 | 24 517 | 27 019 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: B.M.P.A. s.r.o.
Prehľad
B.M.P.A. s.r.o. (IČO 54163170) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Šamorín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných potravinárskych produktov i. n. (SK NACE 1089). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 570 068 €, čo je o 6,7 % viac ako rok predtým (534 369 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 25 277 € (4,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 169 483 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 154 890 € a vlastné imanie 30 352 € (miera samofinancovania 19,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.