AGROFAM s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 4 763 | 13 581 | 8 114 | 12 846 | 13 116 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 26 004 | 27 385 | 21 488 | 15 591 |
| Spolu majetok | 4 763 | 39 585 | 35 499 | 34 334 | 28 707 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 2 294 | 13 515 | 6 544 | 730 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -237 | 7 675 | -7 635 | -1 910 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -237 | 8 328 | -15 307 | 5 809 | 187 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 24 200 | 24 616 | 24 616 | 24 700 |
| Vlastné imanie spolu | 4 763 | 37 291 | 21 984 | 27 790 | 27 977 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 38 424 | 23 163 | 30 909 | 21 533 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -237 | 9 831 | -14 908 | 6 556 | 639 |
| EBITDA | -237 | 11 286 | -10 160 | 12 453 | 6 536 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -237 | 9 813 | -15 307 | 6 301 | 527 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -237 | 8 328 | -15 307 | 5 809 | 187 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 1 455 | 4 748 | 5 897 | 5 897 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AGROFAM s. r. o.
Prehľad
AGROFAM s. r. o. (IČO 54163609) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Holíč. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby súvisiace s pestovaním plodín (SK NACE 0161).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 21 533 €, čo je o 30,3 % menej ako rok predtým (30 909 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 187 € (0,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 28 707 € a vlastné imanie 27 977 € (miera samofinancovania 97,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.