envizin s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 12 865 | 14 319 | 36 784 | 4 814 | 4 814 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 12 865 | 14 319 | 36 784 | 4 814 | 4 814 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 5 110 | 3 188 | 10 109 | -103 | 237 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 2 755 | 6 132 | 0 | -83 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 755 | 3 376 | 15 543 | -83 | -340 |
| Vlastné imanie spolu | 7 755 | 11 131 | 26 675 | 4 917 | 4 577 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 12 636 | 26 914 | 55 518 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 263 | 4 120 | 19 816 | 0 | 0 |
| EBITDA | 3 263 | 4 120 | 19 816 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 242 | 3 972 | 19 683 | -83 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 755 | 3 376 | 15 543 | -83 | -340 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 21 675 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: envizin s. r. o.
Prehľad
envizin s. r. o. (IČO 54167213) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 340 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 814 € a vlastné imanie 4 577 € (miera samofinancovania 95,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.