ndf innolab s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 48 330 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 069 | 81 113 | 124 858 | 58 035 | 7 604 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 095 |
| Spolu majetok | 5 069 | 81 113 | 124 858 | 58 035 | 30 699 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 77 | 19 254 | 25 674 | 3 705 | 28 389 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -8 | 15 859 | 3 184 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -8 | 56 867 | 77 325 | 45 146 | -3 690 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 1 000 | 1 000 | 1 000 |
| Vlastné imanie spolu | 4 992 | 61 859 | 99 184 | 54 330 | 2 310 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 77 500 | 103 460 | 61 725 | 1 620 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -8 | 72 194 | 98 132 | 57 441 | -3 350 |
| EBITDA | -8 | 72 194 | 98 132 | 57 441 | -1 250 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -8 | 72 194 | 98 132 | 57 441 | -3 350 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -8 | 56 867 | 77 325 | 45 146 | -3 690 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 100 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 40 000 | 90 000 | 48 330 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ndf innolab s.r.o.
Prehľad
ndf innolab s.r.o. (IČO 54167957) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 620 €, čo je o 97,4 % menej ako rok predtým (61 725 €). Rok 2025 skončil stratou 3 690 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 30 699 € a vlastné imanie 2 310 € (miera samofinancovania 7,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.