Kakabo s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 694 585 | 85 693 | 115 340 | 114 598 | 115 370 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 739 436 | 769 766 | 687 081 | 633 770 |
| Spolu majetok | 694 585 | 825 129 | 885 106 | 801 679 | 749 140 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 666 | 93 748 | 144 870 | 64 008 | 39 572 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -14 241 | 22 722 | 31 576 | 29 010 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -14 241 | 37 462 | 8 854 | -2 565 | -28 102 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 703 160 | 703 160 | 703 660 | 703 660 | 703 660 |
| Vlastné imanie spolu | 693 919 | 731 381 | 740 236 | 737 671 | 709 568 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 70 768 | 292 509 | 105 280 | 59 513 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -14 236 | 43 255 | 24 267 | 560 | -17 724 |
| EBITDA | -14 236 | 52 736 | 100 150 | 83 246 | 38 147 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -14 241 | 43 710 | 16 567 | -1 605 | -27 142 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -14 241 | 37 462 | 8 854 | -2 565 | -28 102 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 9 481 | 75 883 | 82 686 | 55 871 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Kakabo s.r.o.
Prehľad
Kakabo s.r.o. (IČO 54169356) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 59 513 €, čo je o 43,5 % menej ako rok predtým (105 280 €). Rok 2025 skončil stratou 28 102 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 749 140 € a vlastné imanie 709 568 € (miera samofinancovania 94,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.