FIN MD s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 4 450 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 9 860 | 15 880 | 22 220 | 9 570 | 13 682 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 19 714 | 14 081 |
| Spolu majetok | 9 860 | 15 880 | 22 220 | 29 284 | 27 763 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 729 | 4 938 | 9 118 | 19 334 | 18 466 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 131 | 5 735 | 7 609 | 4 450 | 3 797 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 207 | 493 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 9 131 | 10 942 | 13 102 | 9 950 | 9 297 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 4 860 | 9 100 | 12 179 | 13 000 | 15 980 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 860 | 6 763 | 9 038 | 5 376 | 4 347 |
| EBITDA | 4 860 | 6 763 | 9 038 | 8 192 | 9 979 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 4 860 | 6 749 | 8 954 | 5 292 | 4 261 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 131 | 5 735 | 7 609 | 4 450 | 3 797 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 2 816 | 5 632 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 3 924 | 5 449 | 7 602 | 4 450 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: FIN MD s.r.o.
Prehľad
FIN MD s.r.o. (IČO 54175925) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 15 980 €, čo je o 22,9 % viac ako rok predtým (13 000 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 34,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 797 € (23,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 27 763 € a vlastné imanie 9 297 € (miera samofinancovania 33,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.