MAXIM BAU s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 7 402 | 44 883 | 57 448 | 51 104 | 67 124 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 32 989 | 31 109 | 23 944 |
| Spolu majetok | 7 402 | 44 883 | 90 437 | 82 213 | 91 068 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 360 | 12 006 | 35 245 | 17 812 | 13 591 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 2 042 | 2 042 | 46 557 | 55 765 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 042 | 25 835 | 46 858 | 9 208 | 13 076 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 1 292 | 3 636 | 3 636 |
| Vlastné imanie spolu | 7 042 | 32 877 | 55 192 | 64 401 | 77 477 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 26 298 | 252 156 | 296 644 | 281 674 | 302 534 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 402 | 33 395 | 60 290 | 13 418 | 17 834 |
| EBITDA | 2 402 | 33 395 | 63 843 | 19 598 | 24 999 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 402 | 32 702 | 59 377 | 11 998 | 16 850 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 042 | 25 835 | 46 858 | 9 208 | 13 076 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 144 |
| Odpisy | 0 | 0 | 3 553 | 6 180 | 7 165 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 24 543 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MAXIM BAU s. r. o.
Prehľad
MAXIM BAU s. r. o. (IČO 54178070) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Rabča. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby poskytované v lesníctve (SK NACE 0240). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 302 534 €, čo je o 7,4 % viac ako rok predtým (281 674 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 84,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 13 076 € (4,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 144 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 91 068 € a vlastné imanie 77 477 € (miera samofinancovania 85,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.