M&D CONSULTING s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 7 448 | 11 037 | 18 463 | 20 093 | 75 913 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 7 448 | 11 037 | 18 463 | 20 093 | 75 913 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 411 | 1 708 | 1 370 | 916 | 27 279 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 2 037 | 4 329 | 11 593 | 13 677 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 2 037 | 2 292 | 7 764 | 2 084 | 29 457 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 7 037 | 9 329 | 17 093 | 19 177 | 48 634 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 2 750 | 47 200 | 30 540 | 30 650 | 70 048 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 2 454 | 4 126 | 9 306 | 2 724 | 32 835 |
| EBITDA | — | 2 454 | 4 126 | 9 306 | 2 724 | 32 835 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 2 448 | 3 960 | 9 134 | 2 549 | 32 733 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 2 037 | 2 292 | 7 764 | 2 084 | 29 457 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: M&D CONSULTING s.r.o.
Prehľad
M&D CONSULTING s.r.o. (IČO 54179645) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 70 048 €, čo je o 129 % viac ako rok predtým (30 650 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 125 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 29 457 € (42,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 75 913 € a vlastné imanie 48 634 € (miera samofinancovania 64,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.