J&T ENERGY FINANCING EUR XI, a.s.Aktívna

IČO 54195454Akciová spoločnosťZaložená 2021Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Finančný prehľad

4 512 902 €+0,8%
Tržby 2025
02 mil.4 mil.6 mil.8 mil.20212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 mil.100 mil.150 mil.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Tržby (čistý obrat)06 238 1804 463 5094 476 5944 512 902
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-8 60939 61344 37353 43578 034
Výsledok hospodárenia minulých rokov0-8 60923 00467 377120 812
Spolu majetok83 149101 724 882101 759 014101 812 109101 894 340
Záväzky spolu3 758101 605 878101 595 637101 595 297101 599 494
Vlastné imanie spolu79 391119 004163 377216 812294 846
Vypočítané dividendy—0000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok18

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: J&T ENERGY FINANCING EUR XI, a.s.

Prehľad

J&T ENERGY FINANCING EUR XI, a.s. (IČO 54195454) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Karlova Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné poskytovanie úverov (SK NACE 6492).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 80 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 4 512 902 €, čo je o 0,8 % viac ako rok predtým (4 476 594 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 78 034 € (1,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 486 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 101 894 340 € a vlastné imanie 294 846 € (miera samofinancovania 0,3 %).

Na čo upozorniť

Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

J&T ENERGY FINANCING EUR XI, a.s. – IČO 54195454 — icoprofil.sk