Higgsov bizón, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 120 | 17 300 | 24 653 | 34 154 | 39 576 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 2 674 | 6 189 | 5 852 | 4 834 |
| Spolu majetok | 5 120 | 19 974 | 30 842 | 40 006 | 44 410 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 720 | 3 143 | 3 975 | 2 019 | 845 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -600 | 2 288 | 21 867 | 32 987 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -600 | 12 431 | 19 579 | 11 120 | 5 578 |
| Vlastné imanie spolu | 4 400 | 16 831 | 26 867 | 37 987 | 43 565 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 18 534 | 49 513 | 26 611 | 11 115 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -600 | 14 855 | 23 434 | 13 188 | 6 235 |
| EBITDA | -600 | 14 883 | 23 998 | 13 526 | 7 253 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -600 | 14 855 | 23 434 | 13 188 | 6 235 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -600 | 12 431 | 19 579 | 11 120 | 5 578 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 28 | 564 | 338 | 1 018 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 9 543 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Higgsov bizón, s. r. o.
Prehľad
Higgsov bizón, s. r. o. (IČO 54206430) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných potravinárskych produktov i. n. (SK NACE 1089).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 11 115 €, čo je o 58,2 % menej ako rok predtým (26 611 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 578 € (50,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 44 410 € a vlastné imanie 43 565 € (miera samofinancovania 98,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.