Hinoki s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2024
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 197 983 | 649 706 | 1 064 537 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 803 | -12 497 | -1 619 | 11 377 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -1 802 | -14 299 | -15 918 |
| Spolu majetok | 5 097 | 22 183 | 144 958 | 12 262 |
| Záväzky spolu | 1 900 | 31 482 | 155 876 | 11 803 |
| Vlastné imanie spolu | 3 197 | -9 299 | -10 918 | 459 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Hinoki s. r. o.
Prehľad
Hinoki s. r. o. (IČO 54211271) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 1 064 537 €, čo je o 63,8 % viac ako rok predtým (649 706 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2024). Zisk po zdanení za rok 2024 bol 11 377 € (1,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2024 boli 2 067 €. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 12 262 € a vlastné imanie 459 € (miera samofinancovania 3,7 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2024 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.